Vítejte Host

Autor Téma: Predstavenie Mount end Blejdákov a Blejdáčiek  (Přečteno 1035 krát)

Molnija1985

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
Predstavenie Mount end Blejdákov a Blejdáčiek
« kdy: Březen 07, 2016, 11:26:30 odpoledne »
Napadlo ma založiť toto vlákno, že by sme sa navzájom predstavili, keď už sa tu budeme vídavať častejšie :)
Motherboard: ASUS Z-97A Processor: Intel i7-4790K (4Ghz) RAM: Crucial 16GB KIT DDR3 1866MHz CL9 Ballistix Tactical Graphics Card: ASUS GEFORCE GTX970 Joy: Saitek X52 PRO + Pedals TrackIR: 5PRO + TrackClipPro OS: Windows 10 PRO x64 bit Hrávam len: prioritne Digital Combat Simulator a Mount and Blade

Molnija1985

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Predstavenie Mount end Blejdákov a Blejdáčiek
« Odpověď #1 kdy: Březen 07, 2016, 11:29:31 odpoledne »
Nick: Molnija1985
Steam: 19Molnija85
Mount and Blade Warband - 352 hodín
Mount and Blade With Fire and Sword - 9 hodín / non steam cca 200 hodín
Obľúbený národ vo Warbende - Veagirci
Hrávam za - Muža, vytváram si vlastné kráľovská,  Neznášam Khergitov a Swádov
- družinu mi tvoria ďalší 3 - 4 hrdinovia a menší počet cca do 80 mužov plne elitná veagirská armáda <lukostrelci, pechota, jazda>, plus rovnaké počty udržiavam aj na dobytých územiach
- špecializujem sa na velenie, morálku, správu väzňov, vyjednávanie a boj
- jazdím na koni, obľúbené zbrane sú meč bastard, alebo rytiersky meč, a kuša. Zbroj klasická plátová s plášťom a prilba

Mimo MaB
Práca: IT Tester, Test Manager, Release Manager
Stav: Ženatý, dve deti chalani, veagirský lučišník a jazdec :D <uvidím či aj po vydaní Bannerlordu  ;D :o>
Koníčky: Rodina, Práca, Letectvo, Armáda, Výroba sviečok <rozmýšľal som nad varením pervitínu, tak som skončil pri varení parafínu vraj za to nehrozí kriminál>, Zbrane, Radarové systémy, Avionika, História <Stredovek>, Hrady a zámky, Historický šerm <ako divák> no a každopádne hry Mount and Blade a letecký simulátor v prostredi Digital Combat Simulator, nehrávam ale veľa cca 2 hod denne, keď žena a detská spia :D
« Poslední změna: Březen 07, 2016, 11:41:17 odpoledne od Molnija1985 »
Motherboard: ASUS Z-97A Processor: Intel i7-4790K (4Ghz) RAM: Crucial 16GB KIT DDR3 1866MHz CL9 Ballistix Tactical Graphics Card: ASUS GEFORCE GTX970 Joy: Saitek X52 PRO + Pedals TrackIR: 5PRO + TrackClipPro OS: Windows 10 PRO x64 bit Hrávam len: prioritne Digital Combat Simulator a Mount and Blade

Dazzer

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Březen 08, 2016, 01:08:13 odpoledne »
ja som Dazzer a hram tuto hru asi 2 roky, na WB mam okolo 1500 hodin a na WFaS priblizne 400. Popravde ma ani moc nezaujima singleplayer, viac ma bavi DLC Napoleonic Wars  :D

Kore

• Rekrut
  • *
  • Best Czech player on the Moon
    • Zobrazit profil
    • FSE CZSK sekce
« Odpověď #3 kdy: Březen 08, 2016, 03:53:15 odpoledne »
Ahoj,
jmenuju se Kore, jsem spíš kompetitivní hráč. Nahráno mám cca 4000 hodin, hlavně Native a Napoleonic Wars, ale i cRPG, nebo Mercenaries.
Singleplayer, až na pár módů, jsem nikdy nedohrál, přestal mě bavit. Nejvíce času jsem strávil online hraním, jak jen tak for fun, tak i kompetitivně (ligy, turnaje).
Hlavně co se NW týče, patřím mezi málo čechů, co se točí kolem jak mezinárodní, tak i czsk komunity (board moderator czsk sekce na FSE fóru, sice ne moc aktivní sekce, ale je tam :D).

Těším se, až bude fórum aktivnější, před pár lety tu taky jedno bylo, a bylo fajn.
pro gamer

Smuggler

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Březen 08, 2016, 06:53:53 odpoledne »
Ahoj,
já jsem Smuggler a to staré fórum, o kterém se Kore zmínil, jsem zakládal :D Společně se svého času nejnavštěvovanějším webem o M&B u nás. A aby toho nebylo málo, ještě jsem někdy v betě Warbandu spoluzaložil klan Bohemian Guard. Taky jsem se podílel na amatérském překladu bety prvního M&B.

Paradoxně jsem toho zas tak moc nenahrál, od verze 0.903 původního M&B dodnes (8-9 let) bych se asi vlezl do 1000 hodin. Ve Warbandu jsem hrál z 90% jenom multiplayer. Vždycky mě bavilo spíš řešit ty věci kolem, psát na web a na fórum.

Poslední dobou už M&B nehraju a čekám na Bannerlord. Mimo hraní studuji informatiku na VŠB-TU Ostrava a pracuji jako programátor, převážně mobilních aplikací.

Doufám, že se fóru bude dařit, a že bude česká komunita zase brzo vzkvétat jako kdysi :D

Damnedy

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Březen 15, 2016, 06:09:09 odpoledne »
Ahoj,

Nick: Damnedy/Bejlien
Som viac Singleplayer nez MP.Oblubene mody su Europe 1200,Pelloponesian war.Odohranych mam peknych par rokou zivota  ;D ;D ;D

Ako aj vy vsetci sa neskutocne tesim na Bannerlord a neviem sa ho dockat.Stym co som videl na Gamescome a na blogoch TW ... nemam slov.Je to krajsie prepracovanejsie,je tam vacia plocha viac armady lepsi inventar,viac story questou... atd atd Warband nebol az tak moc popularny z hladiska predaja na trhu ale s BANNERLORDOM sa hra vysvihne az na naj hry desatrocia.Uz teraz je hra uzasna a tesim sa az sa TW dostane zasluzeneho obdivu.Vsetky predpoklady stat sa naj hrou  ta hra uz ma uz to len staci napalit,zabalit a poslat mi to domou :D :D :D
Asi nikdy som sa na hru netesil ako teraz.Na GTA V som sa tesil a radoval ale to sa stymto neda porovnat M&B je proste srdcovka a som velmi  rad ze vzniklo taketo forum s podobnymi blaznami do hry ako som aj ja  8) 8) 8)