Vítejte Host

Autor Téma: Chyba - založenie nového vlákna = Internal Server Error  (Přečteno 498 krát)

Molnija1985

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
Chyba - založenie nového vlákna = Internal Server Error
« kdy: Březen 07, 2016, 11:39:29 odpoledne »
Ahoj,

po založení nového vlákna mi to hodí chybu:
Internal Server Error

Vlákno ktoré som vytvoril sa vytvorilo neskoršie po replikácii, cca 5 min a v jednom prípade vlákno sa vôbec nevytvorilo...ak sa nevytvorí ani teraz tak idem spať  :P

Prehliadač: FF 44.0.2
Motherboard: ASUS Z-97A Processor: Intel i7-4790K (4Ghz) RAM: Crucial 16GB KIT DDR3 1866MHz CL9 Ballistix Tactical Graphics Card: ASUS GEFORCE GTX970 Joy: Saitek X52 PRO + Pedals TrackIR: 5PRO + TrackClipPro OS: Windows 10 PRO x64 bit Hrávam len: prioritne Digital Combat Simulator a Mount and Blade

Redakce

• Administrátor
  • Rekrut
    • Zobrazit profil
    • www.bannerlord.cz
Re:Chyba - založenie nového vlákna = Internal Server Error
« Odpověď #1 kdy: Březen 08, 2016, 10:19:12 dopoledne »
Sorry - SMF jsem použil vůbec poprvé, a nějak jsem to už za ten den stihl rozvorat. Podezírám anitspam. Zatnul jsem mu tipec, pokud budou potíže přetrvávat, dejte vědět.

Molnija1985

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Březen 08, 2016, 11:49:17 dopoledne »
Ahoj,

žiaľ problém aj naďalej pretrváva:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at root@endora.cz to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.
Motherboard: ASUS Z-97A Processor: Intel i7-4790K (4Ghz) RAM: Crucial 16GB KIT DDR3 1866MHz CL9 Ballistix Tactical Graphics Card: ASUS GEFORCE GTX970 Joy: Saitek X52 PRO + Pedals TrackIR: 5PRO + TrackClipPro OS: Windows 10 PRO x64 bit Hrávam len: prioritne Digital Combat Simulator a Mount and Blade

Redakce

• Administrátor
  • Rekrut
    • Zobrazit profil
    • www.bannerlord.cz
« Odpověď #3 kdy: Březen 08, 2016, 09:43:45 odpoledne »
Už jsem na to snad přišel..  Log žádné chyby nehlásí.. Mělo by to být OK.
Kdyby problém přetrvával, pošli mi PM.