Vítejte Host

Autor Téma: Warband - Vlastné kráľovstvo a všetko okolo toho  (Přečteno 459 krát)

Molnija1985

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
Warband - Vlastné kráľovstvo a všetko okolo toho
« kdy: Listopad 08, 2016, 09:55:35 dopoledne »
Zdarec,

tak po dlhšom čase som si opäť na pár desiatok možno stoviek hodín rozohral MaB Warband. Zasa ma to veľmi chytilo, začalo to tak nevinne, že som manželke povedal "Zlatko, len to nainštalujem pomasakrujem pár koristníkov a hneď to odinštalujem"...no a poznáte to...po zmasakrovaní pár koristníkov, následovalo plnenie úloh, skillovanie postavy, skillovanie družiny, najímanie žoldákov, obchodovanie, zvyšovanie slávy a cti a plnenie úloh lordov, miest a obcí.

Dovolím si citovať Irvina Welsha "Už nebudu fetovat a vystartuji kupředu!", jednoducho celé MaB by mali zakázať a postaviť mimo zákon rovnako ako heroín. Po pár desiatok hodín zakladám kráľovstvo. Hrajem klasika za veagincov a bojujem proti nordom. Práve sa mi ale podarilo uzavrieť mier.

Chcel by som ale presvedčiť nejakých lordov aby sa pridali na moju stranu. A tu mám trochu problém, neviem ako ich presvedčiť...viete mi pomôcť? Ako sa dajú lordi presvedčiť aby slúžili pod mojou vlajkou? Je to vôbec možné? Podľa mňa by to malo ísť veď lordi stále pendlujú z jedného kráľovstva do druhého. Niektorí lordi majú vzťah voči mne aj na 30 bodov - stačí to ale treba ísť ešte vyššie? Máte niekto kráľovstvo na veľkej úrovni a viete odporučiť nejaké užitočné tipy a triky?

Molňas
« Poslední změna: Listopad 08, 2016, 09:57:39 dopoledne od Molnija1985 »
Motherboard: ASUS Z-97A Processor: Intel i7-4790K (4Ghz) RAM: Crucial 16GB KIT DDR3 1866MHz CL9 Ballistix Tactical Graphics Card: ASUS GEFORCE GTX970 Joy: Saitek X52 PRO + Pedals TrackIR: 5PRO + TrackClipPro OS: Windows 10 PRO x64 bit Hrávam len: prioritne Digital Combat Simulator a Mount and Blade

Logis

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
    • Mount & Blade Library
Re:Warband - Vlastné kráľovstvo a všetko okolo toho
« Odpověď #1 kdy: Listopad 22, 2016, 12:48:48 odpoledne »
Ahoj, pro přesvědčování lordů budeš potřebovat dobrý vztahy a vysoký persuation skill. Ohledně vztahů mi hodně pomáhá jim sem tam vypomoci v bitvě, čím víc jsou před tvým zákrokem v bryndě, tím víc ti boud vděční. Jinak klasicky sem tam quest apod. Vyplatí se na chvíli sloužit určitým národům a zachraňovat tak lordům zadky ve válkách :-)
Mount & Blade Library (mnbl.eu) - Studnice módů pro hráče Mount & Blade