Vítejte Host

Autor Téma: Livestream  (Přečteno 833 krát)

Redakce

• Administrátor
  • Rekrut
    • Zobrazit profil
    • www.bannerlord.cz
Livestream
« kdy: Březen 05, 2016, 09:32:20 odpoledne »
Tak co, jak se všichni těšíte? Co myslíte že nám páni z Taleworlds ukážou? Já osobně nejvíc doufám v ukázku obléhání hradů, to je zkrátka moje oblíbená část Warbandu, tak jsem zvědav, jak si s tím poradili teď. Přece jen tam je hodně co opravovat.

Přikládám ještě pro jistotu odkaz na livestream:

« Poslední změna: Březen 05, 2016, 09:42:01 odpoledne od Redakce »

Molnija1985

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Livestream
« Odpověď #1 kdy: Březen 07, 2016, 10:28:29 odpoledne »
Tak našiel som si necelú hodinku čas a pozrel som si v kľude video. V prvom rade vo mne pocity boli typu "Páni!", "Wau", "Ty vole, husté", pocity som utlmil po niekoľkonásobnom upozornení manželky, že som moc hlučný a nepočuje telku. Celý stream som sledoval s otvorenou pusou a nie kvôli nádche a kvôli zanieteným horných dýchacích ciest. Najväčší dojem vo mne paradoxne zanechalo to mestečko s hradom! Z tohoto nebol nikdy nikde ani jeden screen spravený a mestečko vyzerá dobre, rád sa po ňom prejdem. Naozaj vierohodne realisticky, rád behám po hradoch a medieval je môj koníček, na tom hrade to vyzeralo ako u nás na Plaveckom Podhradí. Keď stream skončil nastúpilo drobné sklamanie "Kde do čerta, kde je obliehanie?" a "Čo kur.a ekonomický a strategický systém?". Od nervov som si šiel zapáliť a otvoriť pivo. Pri cige ma napadla jedna vec, "Naozaj je potrebné aby v jedenom 40 minútovom streame vytiahol TaleWorlds všetky svoje prioritné tromfy?!". Nie nie je to potrebné - bolo by to mierne netaktické a hlavne za predpokladu, že tam jedného developera napadne niečo ešte vylepšiť, tam jeden tester mu to otrepe o hlavu, že mu to nefunguje.

Inými slovami:
Hodnotenie streamu - 10/10
Hodnotenie prekvapenia - 10/10
Nedočkavosť - 100/10

Najviac ma zaujalo:
+ grafika, vyzerá to oveľa lepšie ako na WIP screenoch a pár WIP videách
+ uveriteľné prostredie
+ kraftenie zbraní
+ interaktívny ľudia, konečne AI nie sú zombie

Sklamalo ma:
- mohli ešte niečo dať do toho streamu, ale chápem zámer TW

Záverom:
Na Mount and Blade BANNERLORD sa teším ako malé dieťa...som skutočne nedočkavý a áno je docela reálne že hra zazrie svetlo sveta tento rok. Samozrejme za predpokladu, že hra je už viac menej dokončená a prebiehajú intenzívne testy a doľaďujú sa detaily. V prípade, že vývojári v streame nepredstavili ekonomický systém a iné features z dôvodu, že "Holt ešte to nie je", tak chlapci majú ešte kus práce pred sebou a voči releasu tento rok zostávam skeptický. Zároveň sa modlím k bohu <jé to by bolo super, keby pridali božstvá, od kresťanstva, cez islám, budhizmus> aby Mount and Blade Bannerlord vyšiel kompletne v češtine. Nepochybujem o tom, že čeština niekedy bude, ale po pravde po vydaní sa mi nebude chcieť čakať ani deň...to sa radšej objednám na intenzívne kurzy angličtiny.
Motherboard: ASUS Z-97A Processor: Intel i7-4790K (4Ghz) RAM: Crucial 16GB KIT DDR3 1866MHz CL9 Ballistix Tactical Graphics Card: ASUS GEFORCE GTX970 Joy: Saitek X52 PRO + Pedals TrackIR: 5PRO + TrackClipPro OS: Windows 10 PRO x64 bit Hrávam len: prioritne Digital Combat Simulator a Mount and Blade

marv

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Březen 08, 2016, 11:00:13 dopoledne »
to mi ani neříkej.  :o :D já to očekával tak do 2 měsíců a déle už to nevydžím :-[

Molnija1985

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Březen 08, 2016, 11:57:10 dopoledne »
Do dvoch mesiacov to je podľa mňa dosť optimistický pohľad. To už by teraz bol na steame (ak bude distribútor) Pre-Order. Každopádne, to čo bolo vidieť vyzeralo pomerne ucelene a "finálne", inak aj optimalizovane, akože ten boj čo ukázali ako tie kone preskakovali lučišníkov tak to klobúk dole, dobrý engine. Skôr by ma fakt, zaujímalo ako je to s celým kontentom nakoľko ho už majú naplnený. Ovšem tu môžeme len špekulovať! Najviac mi nedá spávať to prečo neukázali niečo z toho strategického a ekonomického režimu?  :o Sú dve možnosti, hlavné zmeny taja až do vydania a nechávajú si to na profirecenzantov, alebo tá druhá že im to nefunguje poriadne, alebo vôbec...a to je ten horší prípad. Ale podľa výrazu jedného toho TaleWorldáka keď sa ho niečo ten redaktor pýtal ohľadne toho ekonomického systému, tak sa skôr prikláňam k tej druhej variante. Podľa mňa najoptimistickejší pohľad je na začiatok leta, a ten pesimistickejší..."Dávam bolševikovi, rok nejvíc dva!".
Motherboard: ASUS Z-97A Processor: Intel i7-4790K (4Ghz) RAM: Crucial 16GB KIT DDR3 1866MHz CL9 Ballistix Tactical Graphics Card: ASUS GEFORCE GTX970 Joy: Saitek X52 PRO + Pedals TrackIR: 5PRO + TrackClipPro OS: Windows 10 PRO x64 bit Hrávam len: prioritne Digital Combat Simulator a Mount and Blade

Dru Zeree

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Březen 08, 2016, 07:07:51 odpoledne »
Stream byl fajn, grafika opravdu pěkná, ona už potřebovala upgrade jako prase drbání   :D

Ale co mě zajímá především, to je ekonomická a diplomatická součástí hry. Ve Warbandu ji komunita v modech posunula na úplně jinou úroveň a já doufám, že vývojáři ji ještě daleko více rozšíří.

A další věc jsou úkoly. Tam by to chtělo silně zapracovat. Pokud ještě někdo neviděl, zde je také jeden stream natočený během víkendu.  Je tam hezká bitva, pohled na celou mapu i tvorba zbraně  :)

Jespi

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Březen 08, 2016, 07:41:47 odpoledne »
Ta ekonomicko-politická stránka mi ve streamu docela chyběla, ale nevadí. Každopádně doufám, že to, jak se v dev blozích vychloubají ekonomickou válkou, tak je to pravda a můžete se stát mocným i díky tomu, že budete jako bandita vykrádat, sbírat prachy a po té si hru v podstatě koupíte. Na to se těším moc.