Vítejte Host

Registrace

PRAVIDLA FÓRA BANNERLORD.CZOdpovědnost autora

Autor příspěvku je plně zodpovědný za veskerý obsah, který publikuje. Provozovatel portálu nenese za obsah příspěvků zádnou zodpovědnost, veskeré příspěvky jsou vyjádřením vlastního postoje a názoru jejich autora.


Pravidla slusného chování

Souhlasíte s tím, ze nebudete posílat zádné hanlivé, neslusné, vulgární, nenávistné, zastrasující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porusovat zákony. Posílání takových materiálů vám můze přivodit okamzité a permanentní vyhostění z fóra (a vás ISP bude o vasí činnosti informován). IP adresa vsech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, ze webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma bez předchozího upozornění, kdykoliv zjistí ze odporuje těmto podmínkám.


Ochrana osobních údajů

Jako uzivatel souhlasíte, ze jakékoliv informace, které vlozíte, budou ulozeny v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vaseho svolení, nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést k tomu, ze tato data budou kompromitována. E-mailová adresa je pouzívána jen pro potvrzení vasich registračních údajů, hesla, pro posláni nového hesla (pokud jste zapomněl aktuální) a k zasílání informací o novinkách a změnách týkajících se fóra bannerlord.cz


Změna podmínek

Vyhrazujeme si právo kdykoliv tato pravidla a podmínky změnit či doplnit, a to i bez předchozího upozornění.