Vítejte Host

Autor Téma: Otázky na TaleWorld  (Přečteno 600 krát)

Molnija1985

• Rekrut
  • *
    • Zobrazit profil
Otázky na TaleWorld
« kdy: Květen 27, 2016, 10:25:36 dopoledne »
Ahoj server bannerlord.cz :)

tak ma napadlo, či by si nechcel spraviť interview so štúdiom TW ohľadne Bannerlordu. TW sú dosť otvorený komunite a fanúšikov si vážia, tj. určite ti odpovedia, keď povieš že máš web, ktorý im robí promo v CZ/SK komunite - je to aj pre nich marketingovo výhodné.

tak čo ty na to mal by si záujem sa do toho pustiť? Mám pár otázok, ktoré by možno zodpovedať mohli a zaujímali asi viacerých ľudí.

ak by si sa rozhodol že do toho ideš, tak ideálne by bolo keby to bolo ako novinka na webe...tu by sa len vyzbierali otázky.

s pozdravom
Molňas
« Poslední změna: Květen 27, 2016, 10:27:19 dopoledne od Molnija1985 »
Motherboard: ASUS Z-97A Processor: Intel i7-4790K (4Ghz) RAM: Crucial 16GB KIT DDR3 1866MHz CL9 Ballistix Tactical Graphics Card: ASUS GEFORCE GTX970 Joy: Saitek X52 PRO + Pedals TrackIR: 5PRO + TrackClipPro OS: Windows 10 PRO x64 bit Hrávam len: prioritne Digital Combat Simulator a Mount and Blade

Redakce

• Administrátor
  • Rekrut
    • Zobrazit profil
    • www.bannerlord.cz
Re:Otázky na TaleWorld
« Odpověď #1 kdy: Květen 29, 2016, 01:40:17 odpoledne »
Jasně, už jsem o tom přemýšlel. Jen mi zatím přijde, že tu na stránkách a fóru zkrátka není dost lidí na to, aby se jim vyplatilo dělat se mnou rozhovor. Chtěl bych počkat, až se to aspon trošku rozroste...

Každopádně jsem pro. Kdybyste měli nějaké zapeklité otázky na TW, neváhejte je sem napsat, a až přijde čas, zkusím se jim tam nějak vnutit :)