Vítejte Host

Autor Téma: Modding  (Přečteno 461 krát)

Redakce

• Administrátor
  • Rekrut
    • Zobrazit profil
    • www.bannerlord.cz
Modding
« kdy: Květen 31, 2016, 11:09:25 odpoledne »
Zdravím, tak jsem zvědavý, zda tu někdo má nějaké zkušenosti s módy.

Já sám jsem se tomu věnoval celkem intenzivně hned po vydání Warbandu ( ???  tyjo, ono to už je šet let!) a mám na kontě několik různých pokusů, třeba jsem přidal do hry AK-47 a automatickou střelbu, to bylo celkem legrace (bylo moc uspokojivé kosit ty otravné khergitské lučištníky na koních)
Ale postupem času jsem se specializoval hlavně na 3D modely a textury, můj hlavní projekt byl mód z první světové Iron Europe, na kterém se mimochodem stále pracuje (a na fóru TW se traduje, že je tak lehce prokletý) Prací na něm jsem strávil s přestávkami tak rok.

Ukázka:

Každopádně, půjdem rovnou k jádru pudla - ptám se proto, že mám celkem chuť se přes prázdniny vrhnout na nějaký projekt, třeba můžeme být první ryze česko-slovenskou modifikací! Vím, že třeba na velmi populárním AD 1257 pracuje Čech, takže si jsem celkem jistý že se tu někdo najde.
Kdyby tu byl někdo, kdo se věnuje například programování v C, a nějaký grafik k tomu, už by se s tím dalo pracovat. Já se klidně ujmu propagace na netu, vedení projektu a 3D modelování + tvorbě textur. Programování opravdu není moje parketa, sice bych to asi zvládl, ale nechci zase dělat všechno.

Takže pokud má někdo chuť, neváhejte se ozvat, a něco už vymyslíme.